Říjen 2012

Bádžr!

26. října 2012 v 21:49 | Natt* |  Other
Začíná mě všechno štvát , přitom mi připadá můj život docela veselej.. Nechci jít do školy ,cítim se unavená přitom bych se do noci znuděně koukala do PC.. Co to semnou sakra je !? Možná se to změnilo tim , když dědovi ukradli peníze který mi měl dát na zrcadlovku. Tak moc jsem se těšila. Tak moc jsem doufala.. Lidi si říkaj: Je to jen pitomá zrcadlovka... Ale ona to není JEN pitomá zrcadlovka , je to věc , která je pro mě hodně důležitá . Věc , po který toužim už věčnost.. Vždycky jsem už jen krůček od konce a všechno se zpacká.. Proč mě sakra nenecháte dojít do konce? Já to už nechápu... Nemusíte si to číst , ale aspoň se koukněte na tu koláž fotek. Myslím že se mi docela povedla.


V bezvědomí , přitom při smyslech.

25. října 2012 v 17:08 | Natt* |  Other
Bonjour ! Popravdě, divím se , jestli tenhle článek ještě někdo čte , páč je to tu už "pár" dní mrtvý. K tomuhle článku se snažim dokopat už skoro věčnost. Nějak jakobych vůbec něměla chuť psát , neměla chuť fotit, neměla čas bejt na kompu každej den a přitom jo... K tomuhle článku mi pomohla Any , chtěla jsem tenhle blog zrušit.. už prostě konec , ale ona se najednou objevila a zase začala psát na svůj blog.. Něco jako znamení , že prostě ještě ne, ještě to nevzdávej.. Tak okej mno , a vlastně můžete poděkovat jí , že jsem s timhle blogem neskončila.. Přináším vám tu pár fotek ze včerejška.. Sice to byl úkol na fotokroužek , ale ty fotky se mi celkem povedly..

Překvapení !

10. října 2012 v 14:10 | Natt*
Jelikož jsem Vám slíbila nějaké to překvapení , tak slib dodržuji, jen stačí kliknout na Celý článek , a dozvíte se ho ! Mimochodem : už mi je 11 ! :) :D

Informační článek ;)

3. října 2012 v 14:54 | Natt* |  articles on topic - články na téma
Bonjour ! Takže , přináším vám takový menší info. článek , kde bude napsáno , co chci do konce října uskutečnit . Článek bude rozdělen na dvě části , v první části budou napsány nápady co chci 99% uskutečnit do konce října , samozdřejmě nějak postupně , né hned. A v druhé části budou nápady které bych chtěla uskutečnit , jenže nevím jak to bude s časem a jestli to celkově půjde uskutečnit a musím si je ještě promyslet. Jste připraveni ? Tak klikněte na Celý článek ! ;)